mdh.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Limit theorems for mixed max-sum processes with renewal stopping
Mälardalens högskola, Institutionen för matematik och fysik.ORCID-id: 0000-0002-2626-5598
Katholieke Universiteit Leuven, Belgium.
2004 (engelsk)Inngår i: The Annals of Applied Probability, ISSN 1050-5164, E-ISSN 2168-8737, Vol. 14, nr 4, s. 1838-1868Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

This article is devoted to the investigation of limit theorems for mixed max-sum processes with renewal type stopping indexes. Limit theoremsof weak convergence type are obtained as well as functional limit theorems.

sted, utgiver, år, opplag, sider
2004. Vol. 14, nr 4, s. 1838-1868
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:mdh:diva-3082DOI: 10.1214/105051604000000215ISI: 000225444500009Scopus ID: 2-s2.0-26844520430OAI: oai:DiVA.org:mdh-3082DiVA, id: diva2:115746
Tilgjengelig fra: 2007-03-28 Laget: 2007-03-28 Sist oppdatert: 2017-12-14bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Personposter BETA

Silvestrov, Dmitrii S.

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Silvestrov, Dmitrii S.
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
The Annals of Applied Probability

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 27 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf