mdh.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Limit theorems for randomly stopped stochastic processes
Mälardalens högskola, Institutionen för matematik och fysik.ORCID-id: 0000-0002-2626-5598
2006 (engelsk)Inngår i: Journal of Mathematical Sciences, ISSN 1072-3374, E-ISSN 1573-8795, Journal of Mathematical Sciences, ISSN 1072-3374, Vol. 138, nr 1, s. 5467-5471Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

General conditions of weak and J-convergence for superposition of stochastic processes are formulated

sted, utgiver, år, opplag, sider
2006. Vol. 138, nr 1, s. 5467-5471
Emneord [en]
weak convergence, J-convergence, superposition of stochsatic processes
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:mdh:diva-2950DOI: 10.1007/s10958-006-0313-5Scopus ID: 2-s2.0-33747825500OAI: oai:DiVA.org:mdh-2950DiVA, id: diva2:115613
Tilgjengelig fra: 2008-02-29 Laget: 2008-02-29 Sist oppdatert: 2017-12-14bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Personposter BETA

Silvestrov, D.S.

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Silvestrov, D.S.
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Mathematical Sciences

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 39 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf